Torek, 24.11.2015 – Srečanje v cerkvi Žalostne Matere Božje na Mirenskem Gradu

V lepem sončnem popoldnevu nas je Brezmadežna zbrala v cerkvi, ki ji je posebej posvečena, na lepem hribčku nad Mirnom pri Gorici. Imeli smo čudovit razgled po vsej dolini in na pobeljene vrhove naših gora. Skupina udeležencev je bila sicer manjša, a zelo duhovno zavzeta in goreča. Posebej smo molili za našo družino – Združenje, kakor tudi za vse slovenske družine oz. ves naš narod pred velikim izzivom referenduma. Gostoljubje so nam velikodušno ponudili gospodje lazaristi, ki na Gradu živijo in delujejo. Srečanje je bilo izredno prijetno in navdušujoče, saj si nekateri člani želijo podobnih srečanj tudi v njihovih krajih.

»Marija, nauči nas, da bomo prepoznavali Božjo luč, ki je v vsakem človeku. Tudi sami želimo postati »LUČ« za druge. O Marija, brez madeža spočeta, prosi za nas!«